• Przeczytaj przed zakupem

Dlaczego tak trudno o buty na wymiar?

Buty te wytwarza się od początku do końca ręcznie. Producent nie ma możliwości zakupu maszyn, urządzeń, surowców, komponentów do produkcji obuwia inne niż standardowe. Przygotowanie każdej pary jest więc niezwykle czasochłonne, kosztowne, wymagające ogromnych zdolności producenta, jego doświadczenia oraz kreatywności w procesie produkcji. Proszę sobie wyobrazić np. skórę, sprzedawaną w płatach o wymairach pozwalających wyprodukować 8 par obuwia, ma takie rozmiary by odpady stanowiły ułamek jej ceny. Żadna garbarnia nie sprzedaje skóry o wymiarze ponadprzeciętnym, więc z pojedyńczego płata można wytworzyć 1-2 pary butów o dużym rozmiarze, reszta materiału nie nadaje się już do jakiegokolwiek przeznaczenia.

 

 

Dlaczego u nas?

Jesteśmy prawdopodobnie pierwszą firmą zajmującą się tego typu działalnością. W miedzyczasie wiele firm skopiowało nasz pomysł, czasem nawet kopiując zasady pomiarów które sami opracowaliśmy. Oferowane przez nich produkty, zwykle po astronomicznych cenach, a czasem nieco niższych - niezdając sobie sprawy z kosztów i złożoności procesu tego typu obuwia, niemal zawsze nie spełniało oczekiwań ich Klientów. W związku z tym sprzedawcy po zwykle jednym, czasem niepełnym sezonie-kończyli produkcję obuwia pod wymiar Klienta. 

My na butach znamy się od pokoleń, nasi dostawcy, kooperanci, podwykonawcy, to firmy które powstawały już w latach 30tych XX wieku.  Buty to nasza pasja, a zadowolony Klient to największe uchonorowanie naszej działalności.  Nie nastawiamy się na ilość - a jakość. Wiedząc jak trudno o pracowników mających "fach w ręku",  nie prowadzimy zakrojonych na dużą skalę kampanii marketingowych. Dla nas najlepszą reklamą jest "poczta pantoflowa" i Klienci którzy regularnie kupują kolejne nasze produkty

 

Czy w ogóle da się zamówić obuwie na wymiar przez internet?

Nie, chyba że się potrafi to robić. A my potrafimy! Opracowaliśmy i przez cały okres stosowaliśmy sposób, dzięki któemu nawet laik za pomocą metra krawieckiego może dokładnie i precyzyjnie podać nam wymiary pozwalające stworzyć obuwi eidealne.

Służymy fachową, miłą obsługą. Oczywiście osoby zainteresowane, mogą zjawić się u nas celem pobrania wymiarów.

Co jeśli buty okażą się źle dopasowane?

Nawet jeśli np. Twoja noga nagle się zmieniła, nie masz się czym martwić bo jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Istneije możliwość wykonania poprawek i modyfikacji.

 

Jakie są ograniczenia co do wymiaru i fasonu?

Nie ma dla nas ograniczeń - jeśli Twoje nogi są najbardziej nietypow z nietypowych - poradzimy sobie i z tym! Skontaktuj się z nami.

 

Nasi klienci

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Mamy duże grono stałych Klientów i ich najbliższych. Są to zarówno przysłowiowi "Kowalscy" ale nie trzeba być telemaniakiem czu osobą uzależniona od internetu by nasze buty zobaczyć na nogach bardzo wielu znanych ludzi show-biznesu..  Każdemu Klientowi - aktorowi, prokuratorowi, piosenkarce, lekarzowi, dyrektorowi jak i "szarej myszce" gwarantujemy pełną anonimowość i nigdy nie poprosimy nawet o referencje.

 

Dlaczego tak tanio/drogo

Osoby znające branżę, rynek, pytają dlaczego nasze buty są tak tanie. Po drugiej stronie są osoby potające "dlaczego tak drogo". Z jednej strony ogromne koszty ręcznego wytwarzania, duże większego zużycia materiałów, konieczność zatrudnienia najwyższej klasy specjalistów. Z drugiej strony nie chcemy pozbawić możliwości posiadania wygodnego, dopasowanego obuwia przez osoby słabiej sytuowane które do tej pory często dosłownie "nie miało w czym chodzić". Robimy wszystko by cena była jak najniższa - ale bez kompromisów w zakresie jakości.